orlik

 

Od 1 marca 2012r. Decyzją Wójta Gminy Bobrowniki przekazano w trwały zarząd ZGK w Bobrownikach obiekt sportowy typu „Orlik” w sołectwie Sączów.

Obiekt czynny jest codziennie w miesiącach od marca do listopada, od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00 – 21:00, w dniach sobota – niedziela w godzinach 11:00 - 18:00.

 

Orlik w Sączowie – to nowo wybudowany w roku 2012 kompleks sportowy, na terenach przekazanych Gminie przez Kółko Rolnicze w Sączowie. Obiekt został oddany do użytku w kwietniu 2012 roku, a jego stan techniczny jest bardzo dobry. Na obiekt składają się: boisko piłkarskie o nawierzchni z trawy sztucznej oraz wymiarach 62 m x 30 m, boisko wielofunkcyjne (koszykówka, siatkówka) o nawierzchni poliuretanowej oraz wymiarach 32,1 m x19,1 m.


Zakład Gospodarki Komunalnej w Bobrownikach, wraz z Urzędem Gminy Bobrowniki i lokalnymi stowarzyszeniami, powiększa systematycznie infrastrukturę rekreacyjną na terenach wokół boisk sportowych. Pod koniec 2012 roku uruchomiono siłownię zewnętrzną wyposażoną m.in. o takie urządzenia jak: rowerek, twister z wahadłem, wioślarza, ławeczkę do mięśni brzucha, biegacza oraz orbitrek służący do nornic walking. Ponadto zakupiono urządzenia zabawowe dla dzieci, takie jak: huśtawka- bocianie gniazdo oraz huśtawka standard – 2 osobowa. Dostępne jest również dodatkowe urządzenie zabawowe dla dzieci z huśtawką, zakupione przez fundusz rady sołeckiej z Sączowa.


Zajęcia sportowe na boiskach są bezpłatne i dostępne dla wszystkich chętnych z zastrzeżeniem pierwszeństwa dla grup młodzieżowych.


ZAPISY NA ORLIKA

 

Możliwość korzystania z boisk oraz rezerwacje u animatorów na terenie obiektu w godzinach pracy „Orlika”.
Osoby korzystające z boisk zobowiązane są do wpisywania się do rejestru użytkowników prowadzonego przez animatora w przypadku grup zorganizowanych każda grupa korzystająca z obiektu zobowiązana jest do wyznaczenia osoby odpowiedzialnej za wpis do rejestru wraz z okazaniem dokumentu potwierdzającego tożsamość.

10000333

 

bip

 

bobrowniki

 

ops 

 

gok

 

starostwo

 

orlik saczow

 

             
         
Pogoda Bobrowniki z serwisu
 

 

rzetelna

 

skw

 

 

 

prow      

 

Polecane strony:

 

http://www.ppepoland.com.pl/

http://www.forum-wodociagi.pl/

  CKPZ nowe-logo poziom small      
         logo WFOSGWW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 realizacja : capslock.net.pl