Artykuł

Projekt

Gmina Bobrowniki - Zakład Gospodarki Komunalnej w Bobrownikach, ul. Sienkiewicza 121B, 42-583 Bobrowniki realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Wdrożenie eleketornicznej obsługi klienta wraz z systemem zdalnego odczytu wodomierzy i zarządzania cmentarzem na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej w Bobrownikach".

Celem projektu jest: utworzenie i wdrożenie systemów e-usług, przyczyniających się do zwiększenia dostepu mieszkańców i przedsiębiorców do cyfrowych usług publicznych, w ramach specyficznej działalności, dotyczącej rozliczania dostaw wody, jak również obsługi formalno - prawnej kwater na cmentarzu komunalnym. Grupy docelowe tworzą mieszkańcy i przedsiębiorcy, współpracujący z Zakładem Gospodarki Komunalnej w Bobrownikach.

Projekt polega na uruchomieniu dwóch nowoczesnych e-usług na czwartym poziomie dojrzałości, dedykowanych do bieżącego załatwiania spraw, w oparciu o mechanizm profilu zaufanego w ePUAP. Obie e-usługi będą się cechowały mobilnością, ciągłością dziąłania, zastosowanie intuicyjnch rozwiązań i projektem zdefiniowanym na użytkownika.

Wartość projektu: 886 584,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 612 680,00 PLN

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności